Mums svarīgi, lai mūsu kluba sportisti attīstītos daudzpusīgi un gūtu pieredzi arī citos sporta veidos, tāpēc mūsu treniņu programmā regulāri ir iekļauti – vispārējās fiziskās sagatavotības (VFS), slidošanas, slēpošanas un hokeja treniņi. Papildus, kad beigusies BMX sacensību sezona rudenī mēs dodamies pārgājienos un meklējam dažādus citus aktīvās atpūtas risinājumus.

Turpmāk sportisti tiks dalīti divās grupā: 

Sacensību (B17 / B14 / B10 / B7) grupas – treneri: Viesturs Morozs, Kaspars Ernstsons. Šo grupu treniņu slodze paredzēta bērniem un jauniešiem vecumā no 6 – 17 gadiem, kuri vēlās gūt panākumus Latvijas, Eiropas un Pasaules līmeņa sacensībās.
Velo cienītāju (SG2 / SG1) grupas – treneris Aivo Bučiņš un treniņu programma plānota bērniem vecumā no 5 – 11 gadi, kuri vēlās iemācīties braukt ar velosipēdu, droši justies BMX trasē un jautri pavadīt laiku ar līdzīgi domājošiem bērniem.

Iesācēju grupa – treneris Aivo Bučiņš, Treniņi paredzēti Bērni vecumā no 3 – 8 gadiem, kuri vēlas saprast vai BMX sporta veids būs piemērots arī viņiem.